veoauto ekskursioon Naissaar

Veoauto ekskursioon on elamus

Veoauto ekskursioon on lõbus motoseiklus kus loksumine kastiautos möödatuiskava looduse saatel on ühendatud harivate jalutuskäikudega Naissaare vaatamisväärsutel.

Kuna aga vaatamisväärsusi nagu miinitehas, miiniväljad, Peetri merekindlus(patarei 10B), tuletorn, kirik, surnuaed, põlendikukivi, kivikangrud, Omari küün (www.nargenopera.ee) jne. on palju, siis tunnise ekskursiooni jooksul jõuab neist külastada vaid ühte neist. Standardsel tunnisel ekskursioonil sõidame läbi metsa ja miiniladude ning jalutame meremiinide kestade laoplatsini kus ühtlasi ka Naissaare ajaloost pikemalt kuulda saate. Pikemad ekskursioonid ainult vaba aja olemasolul veoautodel.

Veoauto ekskursiooni juurde võite tellida lisaks ka söögid või meeskonnamängud ja öömaja. Suuremale seltskonnale pakume aga suurt 250 in mahutavat peotelki kuhu maitsvaid grillpanniroogi tellida saab.

Kuna suvistel nädalavahetustel on tihtipeale kõik veoautod juba sõidus, soovitame teil veoauto ekskursioon varakult broneerida. Kui teid on rohkem kui tosin või hoopis saja ringis, leiame teile ka jahi või laeva kui oma soovidest varakult teada annate.

Vaata vabu aegu ja majutus ning saada pakkumiskutse !